Susisiekite su mumis telefonu 8-527-37504 arba el.pastu info@laikomedis.lt
logo
Apie mus Paslaugos Naujienos Vertėjams Privatumo politikaĮmonės vertybės -

kokybė, profesionalumas,
lankstumas,
ir dėmesys klientui

main image
shadow_img
hand
Atliekame skubius vertimus (1-2 dienos). Vertimus tvirtiname biuro antspaudu ir paruošiame tvirtinti notariškai
man
Įmonės dirba tik su profesionaliais ir patyrusiais vertėjais. Kiekvienos srities tekstus verčia tos srities specialistai. Vertimai į lietuvių kalbą yra tikrinami redaktoriaus
medal
Geriausias mūsų teikiamų vertimo paslaugų kokybės vertinimas - ilgalaikių ir nuolatinių klientų - Lietuvos ir užsienio kompanijų ratas.
clock
Taupydami Jūsų laiką, užsakymus priima ir atliktus vertimus pristatome elektroniniu paštu bei faksu
Lietuvių kalba

Sutarties galiojimo laikas. Nutraukimas.
Ši Sutartis sudaroma neterminuotam laikotarpiui. Sutartis pradeda galioti 200_ Akcininko mirtis: Jeigu šio mirusio akcininko paveldėtojai ir teisių perėmėjai kalbant apie akcijas nėra bendraakcininkai, tokiu atveju šie paveldėtojai ir teisių perėmėjai yra įpareigoti, perleisti gautas akcijas per šešis mėnesius nuo akcininko mirties dienos pasiliekantiems akcininkams. Šiuo atveju pasiliekantieji akcininkai turi teisę perimti mirusių bendraakcininkų akcijas proporcingai jų gautai indėlio daliai – arba pagal kitą abipusiai sutartą santykį. Mirusiojo akcininko paveldėtojams ir teisių perėmėjams mokėtina pasitraukimo kaina apskaičiuojama pagal IX. 1.punkte nustatytą vertę. Ši pasitraukimo kaina turi būti sumokėta per šešis mėnesius nuo pasirašomos pasitraukimo sutarties pasirašymo.
 m. gegužės 01d.
Visi šios Sutarties pakeitimai ir papildymai galioja tik tuo atveju, jei yra sudaryti raštu ir yra tinkamai pasirašyti įgaliotų abiejų Sutarties Šalių atstovų.
Šią Sutartį Šalys gali nutraukti bet kuriuo metu, prieš tai iš anksto informavusios kitą šalį, bet ne vėliau kaip prieš 6 (šešis) mėnesius iki Sutarties nutraukimo. 
Tokiu atveju, jei ši Sutartis pasibaigia pasibaigus jos galiojimo laikui arba Sutartį nutraukus, nė vienai Šaliai nesuteikiama teisė dėl šios priežasties reikalauti piniginės kompensacijos. 
Tokiu atveju, jei kuri nors iš Šalių nevykdo savo įsipareigojimų pagal šią Sutartį, kitai Šaliai suteikiama teisė nutraukti šią Sutartį be išankstinio pranešimo, o kaltoji Šalis padengia visas išlaidas, patirtas dėl to, kad kaltoji Šalis nevykdė savo įsipareigojimų. 

 

Akcininko mirtis: Jeigu šio mirusio akcininko paveldėtojai ir teisių perėmėjai kalbant apie akcijas nėra bendraakcininkai, tokiu atveju šie paveldėtojai ir teisių perėmėjai yra įpareigoti, perleisti gautas akcijas per šešis mėnesius nuo akcininko mirties dienos pasiliekantiems akcininkams. Šiuo atveju pasiliekantieji akcininkai turi teisę perimti mirusių bendraakcininkų akcijas proporcingai jų gautai indėlio daliai – arba pagal kitą abipusiai sutartą santykį. Mirusiojo akcininko paveldėtojams ir teisių perėmėjams mokėtina pasitraukimo kaina apskaičiuojama pagal 1.punkte nustatytą vertę. Ši pasitraukimo kaina turi būti sumokėta per šešis mėnesius nuo pasirašomos pasitraukimo sutarties pasirašymo.

Kontaktai
phone

+370 52 737 504

mail

Info@laikomedis.lt

marker

ŽEMĖLAPIS
Jūsų vardas: Privalomas laukelis
Jūsų telefonas: Netinkamas telefono numeris
Jūsų žinutė: Trūksta žinutės teksto

shadow_img
shadow_img

Vertimų biuras Vilniuje

Vertimų biuras

Vertimai Vilniuje

Vertimai

Techniniai vertimai

Vertimai žodžiu

Vertimai raštu

Skubūs vertimai

Vertėjai Vilniuje

Vertėjai

×